Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | CNAS |
| Item Weight | Approx 8-27g/bracelet |
| Item Height | 5-12mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Quartz |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Prestyle gem |
| Origin | LY(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Libyan Gold Tektite Meteorite |
| Other name | Libyan Desert Glass |
| Quantity | Approx 18-29beads/bracelet |
| Color | Natural |
| Grade | A+ |
| Place of origin | Libyan |
Instock
There are no reviews yet.