Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 75 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 100w, 1760 |
| Housing Material | Plastic |
| Max. Water Consumption | 10-12 liters per cycle |
| Washing Mode | Drip Washing Type |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Quality assurance service | 1 year |
| after-sales services | Online technical support |
| Engineering solution capability | Graphic Design |
| application scenario | kitchen |
| Design style | Modern |
| country of origin | Guangdong, China |
| brand | Meiao |
| Model | DW9040 |
| characteristic | Without faucet |
| Installation method | Undercounter basin |
| Sink shape | rectangle |
| Number of holes in the sink | 2 people |
| Sink pattern | Double slot |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Product name | Household Electric Dishwasher |
| Installation | Build-in |
| Material | SUS 304 |
| Model Number | OEM |
| Control Type | Full-Integrated |
| Certificate | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.