Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SP01-ZB |
| Brand Name | i Alarm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | tuya |
| Model Name | Zigbee Motion Sensor |
| Connection Method | Zigbee 3.0 |
| Wireless Type | 2.4GHz Wi-Fi |
| App Name | Smart Life/ Tuya |
| Detection method | Quad infrared |
| Detection angle | 110 ° |
| Detection distance | 12M * 12M |
| Anti pet function | <15KG |
| Working voltage | DC3V 1 * CR123A lithium battery |
| Working current | ≤ 15uA monitoring, ≤ 20mA alarm |
| Working environment | -10 ℃~50 ℃, <95% RH |
| Size | 94×38.5x45mm |
| Application 1 | Zigbee motion sensor |
| Application 2 | Zigbee presence detector |
| Application 3 | Zigbee pir sensor |
Instock
There are no reviews yet.