Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ABE |
| Brand Name | MEIAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | other |
| Name | Wired Dual/Triple Infrared Beam Sensor |
| Number of beams | 2 beams/ 3 beams |
| Detection method | All beams simultaneously interrupted detection type |
| Light source | Infrared digital pulse type |
| Shading time | 50-240ms (stepless adjustable) |
| Power supply voltage | DC12V-24V |
| Alarm signal threshold | ≤0.5V |
| Dismantling alarm | Support |
| Current consumption | ≤100mA(a pair) |
| Working Temperature | -25℃~+55℃ |
| Working humidity | 5%-95%RH (relative humidity) |
| Optical axis adjustment angle (vertical) | 20°(±10°) |
| Application | Community Wall, Farm Fence, Villa Fence, etc. |
Instock
There are no reviews yet.