Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | M2057L |
| Feature | Auto Date, Complete Calendar, luminous hands, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | MEGIR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Gender | Women |
Instock
There are no reviews yet.