Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | LCO1801M |
| Use | Food |
| Type | Insulated |
| Brand Name | mega Walker |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| SIZE | 20*4*9cm |
| material | 600 d Oxford cloth |
| heat insulating | 600 d Oxford cloth + pearl wool + aluminum foil |
Instock
There are no reviews yet.