Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Operating Mode | Handheld |
| Measuring Capacitance Range | 25pf -100000 uf |
| Operating Temperature | 0 – 50 ℃ |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Measuring Resistance Range | 0.1 Ohm -50M Ohm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LCR-T4 |
| Measuring Inductance Range | 0.01mh-20H |
| Brand Name | Gaqqee |
| Dimensions | 60*70*15 mm |
| DC Current | 2mA |
| AC Current | Please Check Description |
| AC Voltage | Please Check Description |
| DC Voltage | 9V Battery |
| Display Type | Digital display |
Instock
There are no reviews yet.