Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | USB Plug |
| Size | 20ml |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.