Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | As the Picture Shows |
| Material | Plastic |
| Model Number | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.