Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Size | 7ml, 7.3ml |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Item | Gel Nail Polish Set & Kit |
| Feature | Vernis Semi Permanent Gel, Spring, Summer |
| Used With | Base Gel Top Matte Coat |
| Soak Off | Remove with Acetone |
| Lasting Period | 3 Weeks Above |
| Cured By | UV Lamp, Led Lamp |
| Advantage | Health and Eco-Friendly |
| Apply | Nail Beauty Salon, Private Using |
| suitable for | Christmas, Halloween |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Type1 | Gel polish |
| Type2 | Nail Art |
| Type3 | Nails |
Instock
There are no reviews yet.