Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 20ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | Q52370 |
| Type | Gel Polish, Extension Builder UV Nail Gel |
| NET WT | 20ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Extension Gel |
| Needed | Top Base Gel |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
| Cure Tools | UV lamp, LED lamp |
| Usage | Reinforce Extend The Nails |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Apply | Pro salon or home use |
| features 1 | best uv nail gel polish |
| features 2 | uv polish |
| features 3 | nails gel |
| features 4 | permanent gel |
| features 5 | nail art |
| features 6 | nail polish uv gel |
| features 7 | uv polish gel |
| features 8 | permanent art |
| features 9 | uv gel nail polish |
| features 10 | nail polish gel |
| features 11 | semi permanent uv polish |
Instock
There are no reviews yet.