Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | S9 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Commercial oil press |
| Product model | S9 |
| Product material | all stainless steel |
| Net weight | 20KG |
| Product size | 56*20*38CM |
| Product voltage | 220V |
| Product number | GL3425 |
Instock
There are no reviews yet.