Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rated Heat Flow(Left) | 4KW |
| Rated Heat Flow(Right) | 4KW |
| Fuel Type | Liquefied Gas |
| Air Inlet Mode | Full Inlet Air |
| Surface Material | STAINLESS STEEL |
| Cooker Quantity | Multi-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Table |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Porous gas stove |
| Thermal efficiency | >55% |
| Ignition mode | manual ignition |
| Firepower | 4kw |
| CO content | <0.03% |
| Size | 690*570*120mm |
| Gas source | liquefied gas |
| Product number | GL2247H |
Instock
There are no reviews yet.