Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Energy Label | Grade 3 |
| Panel | Flat-Plate |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Tray Type | Flat Underpan |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Sterilize, True Microwave |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Product category | microwave oven |
| model | M1-L213C |
| Inner tank material | nanometre |
| Energy efficiency level | Level 3 |
| Time to market | 2016 |
| Rated voltage | 220 |
| usage mode | Automatic |
| Chassis type | Turntable type |
| Cooking methods | microwave |
| Article number | M1-L213C |
| 3C certificate number | 2016010714849346 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Safety functions | Yes |
| Rated power | 700 |
| Control mode | Touch-based |
| LCD display | have |
| Mode of operation | according to |
| weight | 12kg |
| Door opening mode | Pull |
| Product size | 459*281*345 |
| Microwave Oven Classification | microwave oven |
| Microwave oven panel | Mirror surface |
| Power/power consumption/W | 700w |
| Energy efficiency record number | 1 |
| Rated frequency | 50 |
| capacity | 20-25L |
Instock
There are no reviews yet.