Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 5 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 11cm, 12cm, 13cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | PU |
| Department Name | baby |
| Item Type | sandals |
| Brand Name | Meckior |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.