Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | heart-shaped |
| Upper Material | PU |
| Department Name | baby |
| Item Type | First Walkers |
| Brand Name | Meckior |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.