Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Timer Switch |
| Theory | mechanical |
| Model Number | TG44 |
| Type | Mini |
| Brand Name | ManHua |
| Origin | Mainland China |
| Voltage Rating | 230V |
| Resistive Load | 16(3)A 230V 50Hz |
| Minimum Interval | 15 Minutes |
| Ambient Temperature | -10℃~+40℃ |
| -10℃~+40℃ | 35~85%RH |
Instock
There are no reviews yet.