Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Soluble Or Not | Pastille |
| Writing Point | 0.9mm |
| Model Number | R-3546 |
| Packaging | LOOSE |
| Body Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
Instock
There are no reviews yet.