Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Writing Point | 0.5mm |
| Model Number | 0.5/0.7/0.9/1.3/2.0/3.0mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Metal |
| Brand Name | JOMPENS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
Instock
There are no reviews yet.