Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Soluble Or Not | Pastille |
| Writing Point | 0.9mm |
| Model Number | TR-3000 |
| Packaging | set |
| Body Material | Plastic |
| Brand Name | Angel Mark |
| Type | Mechanical Pencils |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.