Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | 2B, 2B |
| Writing Point | 0.2mm, 2.0mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Metal, Metal |
| Brand Name | MROOFUL |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils, Mechanical Pencil |
| Model Number | Mechanical Pencil |
Instock
There are no reviews yet.