Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Magnification Ratio | 500X & Under |
| Drawtube | Trinocular |
| Certification | CE |
| Material | aluminium alloy |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Mechanic 4K HDMI Microscope Camera |
| Brand Name | Mshiwi |
| Theory | Stereo Microscope |
| Is Smart Device | YES |
| Features | High Definition, Handheld, Digital |
| Poduct | Industrial Digital Microscope Camera |
| Item 2 | Mechanic MOS-4K |
| Item 3 | Mechanic MOS4K-Pro |
| Item 4 | Mechanic MOS-510 |
| Type | 4K microscope camera HD Industrial Camera |
| Used | for Mobile Phone PCB CPU Repair Tool. |
| Item 5 | Mechanic MOS-500 |
| name | MOS 4K Pro HD Microscope Camera |
| name 2 | trinocular microscope camera |
| name 3 | microscope camera 4k |
| name 4 | camera for trinocular microscope |
| name 5 | mechanic microscope camera |
| name 6 | electronic welding microscope camera |
Instock
There are no reviews yet.