Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 24 × 11 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | S01 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| weight | 3kg |
| model | cut meat machine |
| Features 1 | Household |
| Features 2 | Home |
| Features 3 | Kitchen |
| Features 4 | Sliver |
| Features 5 | On table |
| Features 6 | slicer for cutting |
| Features 7 | Cut vegetables |
| Features 8 | New |
| Features 9 | Vegetables cutter |
| Features 10 | meat cutter |
| Features 11 | fried potato cutter |
| Features 12 | kitchen mandolin |
| Features 13 | Meat cutting machine |
| Features 14 | Manual meat cutter |
| Features 15 | meat slice machine |
| Features 16 | stainless steel meat slicer |
| Features 17 | Kitchen machine |
| Features 18 | vegetable cutter cubes |
| Features 19 | Kitchen furniture |
| Features 20 | lamb rolls cutter |
| Features 21 | windbreaker |
Instock
There are no reviews yet.