Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 110W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Max. Water Consumption | ≥19 liters |
| Washing Mode | Drip Washing Type |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Under Counter |
| Product Dimensions | 24.41"D x 17.72"W x 33.27"H |
| Capacity | 8 Place Settings |
| Special Feature | Digital Display |
| Color | Black |
| Controls Type | Push Button |
| Material | Stainless Steel |
| Noise Level | 52 dB |
Instock
There are no reviews yet.