Instock
| Weight | 0.676 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 29 × 12 cm |
| Carpet Sales | Custom Carpet (square) |
| Age Group | adults, Adults |
| Application | LIVING ROOM, Living room, kitchen, bedroom, bathroom, corridor, entrance, etc., rugs and carpets for home kids |
| Pattern Type | cartoon/卡通, cartoon |
| Style | Modern Style, Mini |
| Pattern | PRINTED |
| Use | DOOR, FLOOR, bath, Outdoor, CAR, DOOR, bath, Table, Exercise |
| Feature | Wrinkle-Resistant, Anti-Slip, Corrosion-Resistant, Anti-Slip, waterproof, Wrinkle-Resistant, Adhesive-Protective, Fluffy Soft Carpets |
| Technics | Machine Made |
| Material | 100% Polyester, Other, PVC |
| Origin | Mainland China, CN(Origin) |
| CN | Fujian |
| Name | Mclovin id card superbad geek |
| Specification | 40x60cm 50x80cm 40x120cm |
| Use2 | Bedroom carpet |
| Use8 | Plush Thick Tie Dyeing Floor Mat |
Instock
There are no reviews yet.