Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 4 cm |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Geometric |
| Weight | 380g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | 3D Large Wall Clock |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Antique Style, Loudspeaker Mute |
| Material | Acrylic |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | Modern Style |
| Body Material | Acrylic+EVA |
| Combination | Multi-piece set |
| Wall Clock Type | Other |
| Brand Name | MCDFL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Decor for Kitchen | Home Decor for Living Room |
| Interior House Deco | Wall Clock Decor |
Instock
There are no reviews yet.