Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 1 × 1 cm |
| No. of Hooks | 1 pcs |
| Origin | Mainland China |
| No | MC straight knife |
| Product Category | Straight knife |
| Is there a patent | No |
| Specification | 2.6mm thick |
| weight | 26g |
| function | Knife |
| material | 3Cr13 stainless steel |
| Blade length | 4 |
Instock
There are no reviews yet.