Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Rated Voltage | 220V |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 120*70*110cm |
| Model Number | MC-1500 |
| Max. Output Power | 3000W |
| Usage | Metal cleaning |
| Certification | CE |
| Wavelength | 1080nm |
| Brand | Maxcool |
| Function | Rust/Paint/Coating cleaning |
| Applicable materials | Metal |
| Lead time | 7 working days |
| Warranty | 3 years |
| Laser generator | MAX/RAYCUS/BWT |
| Power | 1500W/2000W/3000W |
| Controller | Au3tech |
| Laser cleaning head | Au3tech |
Instock
There are no reviews yet.