Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Model Number | Sports Watch for men |
| Dial Diameter | 55mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Feature 1 | Led Digital Watch |
| Feature 2 | Sports Electronic Watches |
| gifts for men | automatic watch men |
| kochanka zegarki | zegarek meski |
| children watches | student watch |
| reloj hombre | reloj hombre |
| relogio masculino | relogio masculino |
| digital watch for men | digital watch for men |
| montre homme digital | montre homme digital |
| Waterproof Watch | Waterproof Watch |
| electric meter watch | electric meter watch |
| Men watch | Men watch |
Instock
There are no reviews yet.