Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Compatibility | All Compatible, 925 silver jewelry |
| Model Number | P31922 |
| Shapepattern | Animal |
| Style | Classic |
| Material | 925 silver |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | Thai Silver |
| Gender | Women |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Brand Name | MAYONES |
| is_customized | Yes |
| Function | Sterling Silver pendant |
| Metal Stamp | S925 silver pendant |
| Style 1 | Vintage Thai Silver pendant |
| Style2 | 925 pendant Silver |
| Style 3 | Antique Thai Silver pendant |
| Weight | 11.85g |
| Size | 48mm*30mm |
| Packing | gift box |
| Occasion | Party, Wedding, Anniversary, Engagement |
Instock
There are no reviews yet.