Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | Eyebrow powder |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 4g |
| Formulation | Powder |
| Brand Name | MAYCHEER |
| Origin | Mainland China |
| Type | Eyebrow Enhancer |
| Product Category | Eyebrow powder |
| Colour | Multiple |
Instock
There are no reviews yet.