Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| Lamp Beads | 57 |
| Weight | 700G |
| Voltage | 72W |
| Size | 100-240 50/60HZ |
| Material | ABS |
| Model Number | M13 |
| Power Source | Electric, battery/electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 72W |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Brand Name | Maychao |
| Item Type | Nail Dryer |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item | LED Nail Lamp |
| Timer Display | 10s, 30s, 60s, 99s low heat model |
| Feature 1 | Nail Gel Drying Lamp |
| Feature 2 | Two Hands /Feets Nail Lamp |
| Feature 3 | Gel Polish Curing Lamp |
| Feature 4 | 72W Nail Lamp |
| nail lamp with handle | nail lamp US plug |
| Type1 | Red Light Nail Lamp |
| Type2 | Fast Drying All Gel Polish |
| Type3 | LED Lamps |
Instock
There are no reviews yet.