Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | 44*30mm |
| Model Number | Tank cap |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | Tools |
| Remote Control Peripherals/Devices | Servos |
| RC Parts & Accs | Fuel Tanks |
| Material | Metal |
| Brand Name | Mayatech |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| patent number | zl2019224732508 |
Instock
There are no reviews yet.