Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Sanding PadM001, Sanding PadM001 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Warranty | 6 months |
| Application | Car Bodies Wood Surface |
| Pad Type | Buffing Pads |
| Customized support | OEM ODM OBM |
| Place of Origin | Zhejiang China |
| weight | 130g |
Instock
There are no reviews yet.