Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 6 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Bright baseball cap, sun protection, sun shading, hip-hop street hat |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER, Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Baseball caps |
| for Head circumference | 54-60cm(21.26-23.62in) |
| Quantity | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.