Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 30 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS |
| Power Type | Electricity |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Rated Voltage | 200V/380V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | DF-1.3-I |
| Application | Hotels, Restaurant, Home Use, Retail, Other |
| Pressure | High Pressure |
| Power Source | Electric Blower |
| Product name | Centrifugal Fan |
| Feature | Low Noise |
| Speed | 2800RPM |
| Flow | 305m³/h |
Instock
There are no reviews yet.