Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Eyepiece diameter | 20mm |
| Prism Description | BK7 |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | 55mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 80x |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Plastic |
| Model Number | Long Range Monocular For Camping |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
| Support Service 1 | Accept Drop shipping/Wholesale/Retail |
| Shipping Service 2 | with Free Shipping & Fast Shipping |
| In Stock | Adequate |
| Fast Delivery | Ship orders within 24- hours |
| Model | Fishing telescope |
| Structure | Binoculars |
| Function type | Low-light telescope |
| Field of view | 148m/1000m |
| Exit pupil distance | 5 (mm) |
| Exit pupil diameter | 10 (mm) |
| Purpose | civilian telescope |
| Instrument magnification | 3-6 times |
| Fishing and drifting artifact | Spectacle-style personal drifting tool specially designed |
| Feature 1 | fishing |
| Feature 2 | pesca |
| Feature 3 | fishing accessories |
| Feature 4 | peche |
| Feature 5 | carp fishing |
| Feature 6 | pesca equipamentos |
| Feature 7 | pescaria |
| Feature 8 | peche a la carpe |
| Feature 9 | angeln |
| Feature 10 | peche accessoire |
| Feature 11 | fly fishing |
| Feature 12 | alicate de pesca |
| Feature 13 | wedkarstwo |
| Feature 14 | fish |
| Feature 15 | feeder fishing |
| Feature 16 | mens sunglasses |
| Feature 17 | lunette de soleil homme |
| Feature 18 | sun glasses |
| Feature 19 | gafas ciclismo |
| Feature 20 | bicicleta |
| Feature 21 | bisiklet |
| Feature 22 | polarized sunglasses for men |
| Feature 23 | sports equipment |
| Feature 24 | lunette velo cyclisme |
| Feature 25 | fahrrad |
| Feature 26 | bicicletas |
| Feature 27 | sunglasses for women 2022 |
| Feature 28 | eyewear |
| Feature 29 | oculos de sol |
| Feature 30 | sonnenbrille herren |
| Feature 31 | gafas de sol okley hombre |
| Feature 32 | photochromic sunglasses |
| Feature 33 | sonnenbrille |
| Feature 34 | sunglasses cycling |
| Feature 35 | cycling glasses |
| Feature 36 | Cycling goggle |
| Feature 37 | Cycling glasses male |
| Feature 39 | polarized sunglasses for men |
| Feature 40 | Cycling glasses |
| Feature 41 | sunglasses men |
| Feature 42 | photochromic sunglasses |
| Feature 43 | cycling lenses |
| Feature 44 | Men polarized sunglasses |
| Feature 45 | Women's sunglasses |
| Feature | dark glasses, Goggles |
| Feature 47 | sunglasses women |
| Feature 49 | For |
| Feature 50 | Men's cycling |
| Feature 51 | cycling glasses 2022 |
| Feature 52 | man glasses |
| Feature 53 | free shipping for men |
| Feature 54 | goggles |
| Feature 55 | Bike goggles |
| Feature 56 | sunglasses eyepieces |
| Feature 57 | sun glass for men |
| Feature 58 | Military tactical glasses |
| Feature 59 | safety glasses |
| Feature 60 | Men's cycling glasses |
| Feature 61 | sunglasses polarized men |
| Feature 62 | men's cycling glasses |
| Feature 63 | Cycling sunglasses |
| Feature 64 | sport sunglasses |
| Feature 65 | fishing sunglasses |
| Feature 66 | fishing |
| Feature 67 | sunglasses 2022 man |
| Feature 68 | cycle |
| Feature 69 | sunglasses women free shipping |
| Feature 70 | 100 percent sunglasses |
| Feature 71 | Glasses motocross |
| Feature 72 | mtb |
| Feature 73 | mountain |
Instock
There are no reviews yet.