Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Jan-15 |
| Humidifying Capacity | ≤380ml/h |
| Model Number | L5BD9FF202354 |
| Shape | Other |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Humidistat |
| Mist Output (gallon / day) | – |
| Use | – |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | No |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Installation | Mini |
| Certification | none |
| Type | – |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | – |
| Voltage (V) | – |
| Power (W) | – |
| Brand Name | Surker |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.