Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 cm |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 13.5cm |
| Model Number | 308-7/0529/02/Cosmetic Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Age | girls, women |
| Suit for | trip, travel, business, home items organizer |
| pattern | sloth cosmetics bag |
Instock
There are no reviews yet.