Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Certification | CIQ |
| Item Volume | 550ml |
| Material | PP |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Range | 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware, Straw cup |
| Age Group | BABIES |
| Microwave Oven | Not available |
| Size (height, caliber) | 19.2cm*5.2cm |
| Suitable for people | General |
| Function | Seal to prevent leakage |
| Style | Cartoon |
| Capacity | 550 ml |
Instock
There are no reviews yet.