Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Features | Dirt-resistant, Anti-knock |
| Design | Floral, Marble, Matte, Plain, Animal, transparent, Glitter, Cool Painting |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | TWONEDAY |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | SONY |
| Function | Anti-knock, Dirt-resistant |
| Quality | Top Quality A+++++ |
| Color | As shown |
| meterial | Hard Half wrapped Case |
| Drop shipping | Support contact me for good price |
| Target Audience | Girls/ Boys/ Women/ Men |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Compatible with | Phone Back Cover Case For Sony Xperia E5 |
| Model Number | Phone Bag For Sony Xperia E5 F3311 F3313 5.0" |
| More phone models | Please contact us (cn1524478725oggo) |
Instock
There are no reviews yet.