Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Item Width | 29cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 50cm |
| Item Height | 70cm |
| Model Number | 2017040402 |
| Material Composition | 95%Polyester+3%Spandex |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Geometric |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Size | S, M, L |
| Pattern | Airplane, Aircraft, Helicopter |
| Type | Luggage Cover |
| Style | Suitcase Protective Covers, Travel Case Bag |
| Style 2 | Travel Accessories |
| Features | Dust-proof, Elastic |
Instock
There are no reviews yet.