Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Item Width | 9.25inch |
| Item Weight | 0.03kg |
| Item Length | 23.5 |
| Item Height | 5.51inch |
| Model Number | XHZB102 |
| Material Composition | 100 |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.