Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | MKBP0226 |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | Ayaco.Fan |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.