Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.639 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Style | plain |
| Feature | memory, Anti-Decubitus |
| Material | Polyester / Cotton, Plush+PP Contton |
| Shape | Round |
| Filling | COTTON |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Cusion |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Height | 20cm/40cm/60cm |
Instock
There are no reviews yet.