Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | LT-1389 |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Twist pen, Low Center of Gravity, Smooth writing, Quick Drying |
| Best For | Gifts |
Instock
There are no reviews yet.