Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | Ins Light Fruit Bubble Twist Pen |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Lopet |
| Single pen size | 151*10.6mm |
| Nib | ST nib 0.5mm |
| Scent ink | Safe and non-toxic |
| Featrue | Ins Style Gradient color barrel/quick-drying fruit-scented ink/smooth writing/twist-out refill/ST nib |
| Pen comes with refill color | Black |
Instock
There are no reviews yet.