Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Loofah |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | LB003 |
| NET WT | 80g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.