Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 30 cm |
| Power Source | DC |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Size | 31X25X30cm |
| Material | plastic |
| Model Number | JR-789 |
| Brand Name | looF |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Styling Accessory |
| Product name | cold fusion Ultrasonic Hair Extension Machine |
| Power | 50-80W |
| Advantage | Ultrasonic, easy to handle, easy to handle |
| Function | For applying keratin hair extension |
| Type | Connector |
| Feature | 6D hair extension tool |
| Key word | hair extension tool connector |
| Packing | Bubble plastic+Outer Carton |
Instock
There are no reviews yet.