Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | nicotine |
| Wind Speed | Standard |
| Dimension | other |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤40dB |
| Style | Air Purifier |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Usage Condition | Household |
| Certification | CE |
| Type | Activated Carbon Air Filter |
| Installation | Portable |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Air Volume | Below 50m³/h |
| Brand Name | LonHomon |
| LONHOMON Model | AP078R |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red |
| Name | Smokeless Electronic Ashtray Purifier |
| Function | Smokeless remove second hand smoke |
| Working principle | HEPA |
| Filter type | Composite filter |
| Rated frequency | 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.